ЗОШ №№ 1 та 9 стануть лiцеями

Опубліковано: Квітень 13, 2007

У п’ятницю вiдбулося засiдання виконавчого комiтету Ужгородської мiської ради, на якому розглядалося 19 питань.
Зокрема у вiдповiдь на звернення до мiського голови директора ЗОШ № 1 М. Мегеша, голови шкiльної ради, президента Закарпатської торгово-промислової палати О. Ковчар, клопотання директора ЗОШ № 9 А. Горячевої i голови ради школи С. Лаби було вирiшено ЗОШ № 1 iм. Т.Г. Шевченка з поглибленим вивченням англiйської мови реорганiзувати у лiнгвiстичну гiмназiю iм. Т.Г. Шевченка та ЗОШ I ст. № 1 з поглибленим вивченням англiйської мови, а ЗОШ I—III ст. № 9 — в економiчний лiцей м. Ужгорода.
Також виконком поновив роботу комiсiї по вiдключенню квартир у багатоповерхiвках вiд централiзованого теплопостачання та встановленню автономного опалення, а ще — зарезервував 300 кв. м землi на кладовищi у Барвiнку для поховання ветеранiв вiйни.