«Зроблено в Ужгороді»: створюємо різне, створюємо своє. В Ужгороді 28 червня відбудеться ярмарок місцевих виробників

Опубліковано: Червень 19, 2024

«Зроблено в Ужгороді»: створюємо різне, створюємо своє 💙💛

Ярмарок місцевих виробників – 28 червня у сквері ім. Героїв Майдану в обласному центрі Закарпаття.

🕐 Початок ярмарку о 10:00.

🍯 На ярмарку можна буде познайомитися з асортиментом продукції, виготовленої в Ужгороді: різноманіттям харчових продуктів, напоїв, предметів декору, прикрас та аксесуарів ручної роботи, а також приємно провести час із родиною та друзями.

Організатори заходу – управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується ЄС і урядом Німеччини та впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з виконання – ГО «Інтерньюз-Україна».

🔗 Каталог локальних виробників Ужгорода: https://rada-uzhgorod.gov.ua/koshar