Зустріч із Уповноваженим із захисту державної мови Тарасом Кремінем відбулася у міськраді

Опубліковано: Серпень 20, 2021

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь напередодні, під час робочого візиту на Закарпаття, зустрівся із керуючим справами виконкому Ужгородської міської ради Ігорем Фартушком та начальницею управління освіти міськради Наталією Мухомедьяновою.
Учасники зустрічі обговорили питання освітньої реформи, створення необхідних інструментів для захисту та популяризації української мови. Тарас Кремінь розповів, що наша область – одна з тих, де фіксують найменше звернень про порушення мовного закону. Разом із тим наголосив, що потрібно приділяти особливу увагу дотриманню вимог законодавства про державну мову під час освітнього процесу в закладах середньої освіти, працівниками органів місцевого самоврядування, установ та підприємств комунальної форми власності, медичними працівниками в комунальних та приватних закладах охорони здоров’я.