Зустріч, присвячена стажуванню студентів у міській раді, пройшла в УЖНУ

Опубліковано: Березень 13, 2024

Зустріч, присвячена стажуванню студентів у міській раді, пройшла в УЖНУ
Про роботу Ужгородської міської ради та її структурних підрозділів в умовах війни, виклики, які постали перед органом місцевого самоврядування, говорили напередодні в УжНУ.

Зі студентами різних факультетів спілкувалися заступник міського голови Іван Завидняк, начальниця управління у справах культури, молоді та спорту Алла Чернобук та заступниця директора департаменту забезпечення надання адміністративних послуг-начальниця ЦНАПу Жанна Павлув.

Скільки і які адмінпослуги можна отримати в ужгородському Центрі надання адмінпослуг, потрібно для цього йти у міську раду чи можна зробити дистанційно, чи є якісь проєкти, стартапи, де можуть брати участь молоді люди – ці та інші теми піднімали у розмові із посадовцями.

Нагадаємо, в останні роки студенти УжНУ проходять стажування у міськраді за програмою «Перший кар’єрний крок». Цього року це вже буде четверте стажування, минулого, 2023-го року, бажання отримати практичний досвід у підрозділах міської ради виявили понад 40 хлопців і дівчат.