Звернутися в ЦНАП можна з документами в застосунку «Дія»
Опубліковано: Серпень 27, 2021
![Звернутися в ЦНАП можна з документами в застосунку «Дія»](/media/2021/08/27/14-21-03_240621608_2015066745322526_3290755053302270350_n.jpg)
Звернутися за послугою до ЦНАПу Ужгородської міської ради відтепер можна не лише з паспортом (книжечкою) чи ІD-карткою, а й з електронними документами в застосунку «Дія».
23 серпня набрав чинності закон про цифрові паспорти в «Дії», у застосунку доступні ID-картка та біометричний закордонний паспорт. Е-паспорти у Дії є цифровими аналогами паперових документів.
Усі цифрові документи у мобільному застосунку «Дія» дійсні лише на території України. Закордонний паспорт надає такі самі права і можливості, як і національний.