Звіт секретаря Ужгородської міської ради Арсена Мелкумяна про роботу у 2021 році

Опубліковано: Лютий 03, 2022

Шановні присутні!

На виконання вимоги Регламенту Ужгородської міської ради надаю звіт про роботу за минулий 2021 рік.

Повноваження секретаря ради виконую з липня 2021 року.

Хочу відзначити, що діяльність минулого року – це результат спільної роботи депутатського корпусу. Ми з вами довели свою здатність  разом  знаходити спільну мову і працювати в інтересах міста.

У міській раді зареєстровано  6 депутатських фракцій, діють дві депутатські групи.

Всім депутатським фракціям та групам надані рівні можливості  активної і безпосередньої участі в роботі міської ради.

За минулий рік проведено 177 засідань постійних комісій, депутатами  направлено 1111 депутатських звернень.

Протягом звітного періоду проведено  14 сесій, в тому числі 18 пленарних засідань. За результатами розгляду та обговорень проектів прийнято 591  рішення.

За посадою, як секретар ради, беру участь у роботі виконавчого комітету. Із 16 проведених засідань був присутнім на всіх.

Протягом 2021 року входив до складу 4 комісій виконкому міської ради.

Входив до керівного складу оргкомітетів з підготовки та проведення:

• Дня міста;
  • Різдвяно-новорічних свят.

Очолював Атестаційну комісію;

Брав активну участь у розробці проєктів рішень

• щодо передачі на баланс міста Ужгородської районної лікарні,
  • проводив робочі зустрічі з головами Ужгородської районної ради та районної адміністрації;
  • про утворення департаменту міської інфраструктури Ужгородської міської ради,
  • ініціював перегляд структури апарату виконкому.

Окрім цього, спільно з робочою групою займаюся проєктом будівництва урбан-парку в місті Ужгороді, Льодового палацу на території стадіону «Авангард». Завдяки таким проєктам наша молодь отримає цікаві локації для занять спортом та проведення здорового дозвілля.

Як секретар ради двічі на місяць проводжу пряму телефонну лінію з мешканцями міста, розглянув 25 звернень ужгородців.

У 2021 році з робочою поїздкою з колегами-депутатами відвідали муніципалітет міста Ніредьгаза та ознайомилися з досвідом роботи житлово-комунального господарства.

Хочу ще раз наголосити, що результат нашої роботи – це колективна праця кожного депутата.

Дякую за підтримку, всім нам удачі в роботі.

Всім дякую за увагу!