Багаторічний керівник ДЮСШ №1 м. Ужгорода, а нині інструктор-методист ДЮСШ Анатолій Коломоєць святкує 60-річчя

Опубліковано: Січень 14, 2022

Сьогодні чудовий ювілей – 60 років – святкує віцепрезидент Федерації легкої атлетики Закарпатської області, багаторічний керівник Дитячо-юнацької спортивної школи №1 м. Ужгорода, а нині інструктор-методист ДЮСШ Анатолій Коломоєць. Привітали Анатолія Івановича з Днем народження і міський голова Богдан Андріїв та керуючий справами виконкому міської ради Ігор Фартушок.
Богдан Євстафійович подякував ювіляру за багаторічну віддану працю на благо міста, розвиток спорту, пропагування здорового способу життя серед молоді, побажав міцного здоров'я, радості, наснаги на нові звершення, вручив грамоту Ужгородської міської ради.
Анатолій Коломоєць – один із засновників Федерації легкої атлетики Закарпатської області, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату СРСР, неодноразовий чемпіон України та Всесоюзного добровільного фізкультурно-спортивного товариства профспілок, переможець міжнародних змагань.
До 2001 року – тренер з легкої атлетики Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи профспілок та СК «Ужгород», 2003 – 2018 рр. – тренер Школи вищої спортивної майстерності.
20 років – із 2001-го по 2021 рік – директор ДЮСШ №1 м. Ужгорода.
Із 2009 року – член Технічного комітету Міжнародних дитячих ігор, які проводяться з 1968 року під егідою Міжнародного олімпійського комітету. Із 2014 року – член виконкому Закарпатського відділення НОК України.
Із 2015 року – член Ради Федерації легкої атлетики України. Суддя Національної категорії. Кращий суддя з легкої атлетики 2019 року.
Автор книг «Юні закарпатці у міжнародних дитячих іграх» (2013 р.), «Ігри – більше, ніж спорт» (2020 р.).