Технічні паспорти вивісок у центрі Ужгорода розглянули на черговому засіданні органу з питань охорони культурної спадщини

Опубліковано: Січень 10, 2022

Технічні паспорти вивісок, що знаходяться у межах історичної забудови центральної частини Ужгорода і надійшли на погодження, розглянули сьогодні у міськраді на черговому засіданні органу з питань охорони культурної спадщини.
Погодили, зокрема, технічні паспорти вивісок на пл. Шандора Петефі, 47, приміщення 1, на вул. Собранецькій, 43 Б, приміщення 111, на вул. Собранецькій, 43 Б, корпус 2 приміщення 215 та 214, на пл. Шандора Петефі, 2/ б, на вул. Олександра Фединця, 13 приміщення 1, на вул. Августина Волошина, 38/3.
У погодженні технічних паспортів вивісок на вул. Підгірній, 49/1 та пл. Корятовича, 22/1 відмовили – вони не відповідають Порядку встановлення вивісок в Ужгороді.