Ужгород долучився до всеукраїнської акції «Нова радість стала»

Опубліковано: Січень 15, 2022

Сьогодні, 15 січня, о 12:45 відому коляду одночасно виконували в різних містах України та за кордоном.
В Ужгороді колядували біля ялинки на площі Шандора Петефі. До спільної коляди перехожих запрошували колектив Обласного організаційно-методичного центру культури (керівниця – Ганна Дрогальчук), зокрема народний аматорський ансамбль народної пісні «Розмарія», а також міський зразковий вокальний ансамбль «Перлинка» (керівниця – Марія Мудранинець).
Після цієї колядки колективи виконали ще кілька, серед яких «Небо і земля», «Добрий вечір тобі, пане господарю» тощо, а юні артисти ансамблю «Перлинка» ще й віншували.
Організатори кажуть, така акція символізує єдність, віру та надію на світле й мирне майбутнє. До слова, коляду «Нова радість стала» через поєднання у ній кращих елементів релігійного і народного колядування ще 5 років тому обрали для всеукраїнської акції одночасного співу у рамках Всеукраїнського фестивалю вертепів «Вертеп-фест», що проходить у Харкові напередодні Старого нового року.