Опубліковано: Січень 01, 2022

Четверо діток народилося у новорічну ніч в Ужгородському міському пологовому будинку: двоє дівчаток та двоє хлопчиків.
Першою на світ з'явилася дівчинка – о 00:05 1 січня 2022 року народила мешканка села Тарнівці Ужгородського району.
За 10 хвилин, о 00:15, жителька міста Кодима Одеської області народила хлопчика. Для обох мам це вже другі пологи.
О 03:15 народився хлопчик – мама із села Дубриничі, що на Перечинщині, це перша дитина у родині.
О 06:09 жителька Ільниці, що на Іршавщині, народила дівчинку, у мами теж перші пологи.
Як повідомили у пологовому будинку, малята та мами почуваються добре.
Ужгородська міська рада вітає щасливі родини із поповненням, зичить міцного здоров'я та світлої долі діткам.