№ 1397 від 18.01.2019 року Про затвердження положень

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА XXХІІ сесія VII скликання Р І Ш Е Н Н Я
18 січня 2019 року м. Ужгород № 1397
Про затвердження положень

Відповідно до частини 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про службу у справах дітей Ужгородської міської ради (додаток 1).

2. Затвердити положення про управління муніципальної варти Ужгородської міської ради (додаток 2).

3. Затвердити положення про управління міжнародного співробітництва та інновацій (додаток 3).

4. Затвердити положення про управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради (додаток 4).

5. Затвердити положення про управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради (додаток 5).

6. Затвердити положення про управління економічного розвитку міста Ужгородської міської ради (додаток 6).

7. Затвердити положення про департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради (додаток 7).

8. Затвердити положення про відділ оборонної та мобілізаційної роботи Ужгородської міської ради (додаток 8).

9. Затвердити положення про відділ цивільного захисту населення Ужгородської міської ради (додаток 9).

10. Додатки 10, 13, 15, 30 до рішення ХІІ сесії міської ради VІІ скликання 30.03.2017 року № 624 «Про затвердження положень про структурні підрозділи Ужгородської міської ради та Регламент роботи центру надання адміністративних послуг», рішення ХІІ сесії VІІ скликання 18 травня 2017 № 649 «Про зміни до рішення ХІІ сесії VІІ скликання 30 березня 2017 року № 624», рішення ХVІІ сесії міської ради VІІ скликання 16.11.2017 року № 880 «Про затвердження положення про відділ оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення», рішення ХVІІІ сесії міської ради VІІ скликання 21.12.2017 року № 938 «Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Ужгородської міської ради», додаток 1 до рішення XXIV сесії міської ради VІІ скликання 26.06.2018 р. №1145 «Про затвердження положень про департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради, управління програмного та комп’ютерного забезпечення, господарськоексплуатаційного управління» вважати такими, що втратили чинність.

11. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконкому Макару О.М.

Міський голова                                                                                        Б. АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.