№ 1408 від 18.01.2019 Про поновлення, припинення та відмову у поновленні дії договорів оренди земельних ділянок

Опубліковано: Січень 23, 2019

Герб України Герб Ужгород
УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА XXХІІ сесія VII скликання Р І Ш Е Н Н Я
18 січня 2019 року м. Ужгород № 1408

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб, враховуючи генеральний план забудови міста Ужгород, керуючись статтями 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі статей 93, 124, 134 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі»

міська рада ВИРІШИЛА:

1. Поновити договори оренди земельних ділянок наступним юридичним, фізичним особам та фізичним особам - підприємцям:

1.1. Фізичній особі- підприємцю Келемен Івану Івановичу земельної ділянки площею 0,0065 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Мукачівській, 24 «б» строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

1.2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Пластикові системи" земельної ділянки площею 0,1359 га під складом та для його обслуговування по вул. Приладобудівників, 3 строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

1.3. Гр. Калюжин Миколі Миколайовичу земельної ділянки площею 0,0993 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Академіка Корольова, 4 «б» строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

1.4. Товариству з обмеженою відповідальністю "1000 Дрібниць" земельної ділянки площею 0,1219 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Олександра Бородіна, 15 «а» строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

1.5. Гр. Стецик Галині Василівні земельної ділянки площею 0,0015 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (влаштування входу в торгово-офісні приміщення) по вул. Марії Заньковецької, 6/23 та строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

1.6. Фізичній особі-підприємцю Кайла Корнелії Габорівні земельної ділянки площею 0,0050 га під власним магазином та для його обслуговування по вул. Українській, 93 строком на 5 років до 18 січня 2024 року

1.7. Фізичній особі- підприємцю Боднарюк Степану Олексійовичу земельної ділянки площею 0,0021 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для влаштування входу до власного магазину) по вул. Іштвана Сечені, 46/5 строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

1.8. Товариству з обмеженою відповідальністю "Фора 1" земельної ділянки площею 4000 кв. м. для будівництва торгово-розважального центру по вул. Миколи Бобяка строком на 5 років до 18 січня 2024 року

1.9. Гр. Готько Ірині Юріївні земельної ділянки площею 0,0033 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Михайла Грушевського, 27/61 строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

1.10. Гр. Лозан Михайлу Федоровичу земельної ділянки площею 0,0021 га для обслуговування житлового будинку на пл. Шандора Петефі, 25/12 строком на 3 роки до18 січня 2022 року.

1.11. Фізичній особі-підприємцю Гудзинському Олександру Віталійовичу та фізичній особі- підприємцю Федиковичу Володимиру Петровичу земельної ділянки площею 0,1050 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (обслуговування виробничих приміщень) по вул. Українській, 16 строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

2. Надати земельні ділянки в оренду без складання технічної документації із землеустрою (згідно пункту 1 статті 123 ЗКУ):

- Товариству з обмеженою відповідальністю "Каскад-Уж" земельної ділянки площею 0,1022 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. 8-го Березня, 28 «б» строком на 5 років до 18 січня 2024 року.

3. Відмовити у поновленні договору оренди земельної ділянки:

3.1. Фізичній особі- підприємцю Лабик Андрію Яношовичу земельної ділянки площею 0,0040 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (під торговими павільйонами) по вул. Перемоги на підставі висновку управління містобудування та архітектури- кіоски, павільйони не є об’єктами нерухомого майна, а є тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності. У зв’язку з цим на згадані ТС слід оформити паспорти розміщення тимчасових споруд та укласти договір на право користування конструктивними елементами благоустрою комунальної власності м. Ужгорода.

3.2. Фізичній особі- підприємцю Лабик Андрію Яношовичу земельної ділянки площею 0,0015 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (під торговими павільйонами) по пр. Свободи на підставі висновку управління містобудування та архітектури- кіоски, павільйони не є об’єктами нерухомого майна, а є тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності. У зв’язку з цим на згадані ТС слід оформити паспорти розміщення тимчасових споруд та укласти договір на право користування конструктивними елементами благоустрою комунальної власності м. Ужгорода.

3.3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Готель «Олімп» земельної ділянки площею 0,4696 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Фріца Гленца, 4 на підставі висновку правового забезпечення – оскільки є діючий договір оренди ТОВ «Самшит».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на міського голову та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури.

Міський голова                                                                                        Б. АНДРІЇВ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.