Гігантський білборд, відомий як “чебурашка”, демонтовано
листопада 11, 2011
В Ужгороді з площі Петефі демонтували гігантський білборд, який Ужгороді прозвали “чебурашкою”. Процес демонтажу був непростим через особливості ко...
В Ужгороді триває санітарний день
листопада 11, 2011
П’ятниця оголошена в Ужгороді санітарним днем. Нагадати про це та всією громадою зробити місто чистішим – таку мету мало розпорядження міського гол...
Сторінка: 1 із 1
У Вас є питання?