Гігантський білборд, відомий як “чебурашка”, демонтовано

Гігантський білборд, відомий як “чебурашка”, демонтовано

листопада 11, 2011

В Ужгороді з площі Петефі демонтували гігантський білборд, який Ужгороді прозвали “чебурашкою”. Процес демонтажу був непростим через особливості ко...

В Ужгороді триває санітарний день

В Ужгороді триває санітарний день

листопада 11, 2011

П’ятниця оголошена в Ужгороді санітарним днем. Нагадати про це та всією громадою зробити місто чистішим – таку мету мало розпорядження міського гол...

Сторінка: 1 із 1
У Вас є питання?