Інформація про послугу

Погодження, продовження та припинення дії технічного паспорта вивіски

10 РОБОЧИХ ДНІВ
Виконавець
Управління містобудування та архітектури
Результат послуги
Для погодження та продовження дії технічного паспорту: Погоджений, зареєстрований та продовжений технічний паспорт вивіски або мотивоване повернення. Для припинення дії технічного паспорту вивіски (за умови звернення власника вивіски із заявою про скасування паспорта; припинення підприємницької діяльності юридичної чи фізичної особи підприємця): Лист (повідомлення) про припинення дії технічного паспорта вивіски
Перелік документів

Для погодження технічного паспорту:

1. Заява.

2.Технічний паспорт вивіски установленої форми в 2-х екземплярах.

1. Копія документа, що підтверджує право власності (користування) приміщенням (територією), в якому здійснюється господарська діяльність та планується розмістити вивіску.

У разі необхідності додатково подаються:

1. Свідоцтво про реєстрацію Держпатентом України власних товарних знаків, знаків обслуговування, логотипів.
  2. Технічна документація щодо надійності конструкції/для дахових вивісок та тих, які будуть розміщуватись в зонах підвищеного негативного впливу зовнішніх факторів.
  3. Паспорт опорядження фасаду/в разі розміщення вивіски на конструктивних елементах навісу або піддашку.

Для продовження дії технічного паспорта вивіски:

1. Заява.
  2. Оригінал технічного паспорта вивіски, термін дії якого слід продовжити.
  3. Копія діючого документа, що підтверджує право власності (користування) приміщенням (територією), в якому здійснюється господарська діяльність.

1. Заява.

2. Технічний паспорт вивіски.

Нормативні документи:

1. Про зміни та доповнення до рішення VII сесії міської ради VI скликання від 22 липня 2011р. №193 "Про Порядок встановлення вивісок в місті Ужгород"
  2. № 181від 21.04.16р. Про зміни та доповнення до Порядку встановлення вивісок в місті Ужгород, затвердженого рішенням VII сесії міської ради VI скликання 22 липня 2011 року № 193
Вкладення
Інформаційна картка