Опубліковано: Листопад 18, 2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за січень-вересень 2021 року.

2.

Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Ужгородської  міської територіальної громади міста на 2022 рік.

Доповідач:

Павло ЛОГВІНОВ – начальник  управління економічного розвитку міста.

3.

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до комунальної власності Ужгородської міської територіальної громади та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств.

Доповідач:

Ярослав ГЛАГОЛА – начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення.

4.

Про зміни до рішення виконкому 27.01.2021 № 44.

5.

Про внесення змін до рішення виконкому 23.09.2020 № 341 «Про виборчі дільниці».

Доповідач:

Наталія КОЗАК – начальник відділу документального та організаційного забезпечення.

6.

Про виконання цільових програм у сфері містобудування та архітектури  міста Ужгород за І півріччя 2021 року.

7.

Про погодження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (Орсаг О.В.).

8.

Про погодження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (Кривка К.В.).

9.

Про погодження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ФОП Зацаринний А.І.).

Доповідач:

Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури.

10.

Про соціальну рекламу.

11.

Про демонтаж.

12.

Про закріплення нежитлових приміщень за Ужгородським міським центром соціальних служб департаменту соціальної політики.

13.

Про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання.

14.

Про приватизацію державного житлового  фонду.

15.

Про службове жиле приміщення.

16.

Про квартирний облік.

17.

Про укладення договорів найму.

18.

Про затвердження переліку актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста.

19.

Про погодження місць збору твердих побутових відходів закритого типу.

20.

Про надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

21.

Про тимчасову заборону видачі дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

Доповідач:

Олена ЯЦКІВ – в.о. директора департаменту міської інфраструктури.

Розгляд питань в закритому режимі

22.

Про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або користування яким мають діти.

23.

Про визначення способу участі у вихованні дитини.

24.

Про влаштування дитини.

25.

Про надання статусу.

Доповідач:

Марія АРОКГАТІ – начальник служби у справах дітей.

Керуючий справами виконкому                                                     Ігор ФАРТУШОК