Опубліковано: Вересень 18, 2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1.

Про Програму надання матеріально-технічної допомоги Ужгородському зональному відділу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України на 2021- 2022 роки.

Доповідач:

Сергій ПРОСЯНИК  – головний спеціаліст відділу оборонної та мобілізаційної роботи.

2.

Про Програму мобілізаційної підготовки м. Ужгород на 2021 рік.

3.

Про Програму надання шефської допомоги військовим частинам, розташованим на території міста на 2020-2022 роки.

4.

Про Програму підтримки військовослужбовців військовової сужби за контрактом, які укладуть контракт у 2021 році.

Доповідач:

Ірина ЗИМА– начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи.

5.

Про тарифи на платні медичні послуги, що надаються КНП «Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня» Ужгородської міської ради.

Доповідач:

Павло ЛОГВІНОВ – начальник управління економічного розвитку міста.

6.

Про внесення змін до рішення виконкому від 29.02.2012 № 52 « Про виборчі дільниці».

7.

Про виборчі дільниці.

Доповідач:

Сергій РОМАНЮК – заступник начальника  відділу документального та організаційного  забезпечення.

8.

Про комплексну Програму відновлення історичного центру м. Ужгорода на 2021- 2023 роки.

9.

Про Програму реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення міста Ужгород на 2021-2023 роки.

10.

Про переоформлення, надання дозволу на розміщення збірно-розбірних гаражів та внесення зміни до рішення виконкому.

11.

Про  квартирний  облік.

12.

Про укладення договорів найму.

13.

Про видачу службового ордера.

14.

Про приватизацію державного житлового фонду.

15.

Про надання  дозволів  на проведення  робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

Доповідач:

Тетяна ПОЛТАВЦЕВА – в.о. директора департаменту, начальник управління майном департаменту міського господарства.

Питання в порядку контролю:

Інформація про хід виконання рішень виконкому з надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою..

Доповідачі:

Заступник міського голови                                                            Василь ГОМОНАЙ