Опубліковано: Лютий 05, 2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1.

Про Програму підтримки 1 Державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Закарпатській області на 2021-2022 роки.

Доповідач:

Сергій ДМИТРІЄВ – начальник відділу цивільного захисту населення.

2.

Про Програму підтримки Державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№ 9) на 2021 рік.

3.

Про зміни до рішення виконкому 22.03.2017 № 90.

Доповідач:

Алла ЗІНИЧ – заступник начальника управління, начальник відділу правової експертизи документів управління правового забезпечення.

4.

Про затвердження Положення про преміювання працівників Ужгородського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Доповідач:

Іван ФЛЕНЬКО – директор Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

5.

Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідач:

Ганна ТУРХОВСЬКА – начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому.

6.

Про зміни до рішення виконкому 31.08.2020 № 314.

Доповідач:

Наталія МУХОМЕДЬЯНОВА – начальник управління освіти.

7.

Звіт про роботу відділу оборонної та мобілізаційної роботи за 2020 рік.

Доповідач:

Ірина ЗИМА – начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи.

8.

Звіт про роботу господарсько-експлуатаційного управління за 2020 рік.

Доповідач:

Олександр МУДРА – начальник господарсько-експлуатаційного управління.

9.

Звіт про роботу відділу реєстрації місця проживання за 2020 рік.

Доповідач:

Володимир КРАВЧУК – начальник відділу реєстрації місця проживання.

10.

Звіт про роботу центру надання адміністративних послуг за 2020 рік.

Жанна ПАВЛУВ – начальник центру надання

адміністративних послуг.

11.

Звіт про роботу управління державного архітектурно-будівельного контролю за 2020 рік.

Доповідач:

Олександра ЗОТОВА – начальник управління державного архітектурно – будівельного контролю.

12.

Про зміну до рішення 28.10.2020 № 386.

Доповідач:

Петро БОБИК –  начальник відділу транспорту.

13.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ФОП Попович О.С.).

14.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ФОП Химинець Ю.П.).

15.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (Черевко Л.М.).

16.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності ( ФОП Пересоляк М.В.).

17.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ФОП Балажинець С.Й.).

18.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ФОП Войцехович О.Л.).

19.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (гр. Лабик А.Я.).

20.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (гр. Цендра Р.І).

21.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (гр. Фрідманський М.М.).

22.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Зацаринний А.І.).

23.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Брензович О.М.).

24.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Горват Н.А.).

25.

Про розміщення автобусної зупинки в комплексі з торговим павільйоном ( ФОП Прочуханов В.В.).

Доповідач:

Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури.

26.

Про демонтаж огорожі.

27.

Про зовнішню рекламу.

28.

Про анулювання та відмову у видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

29.

Про продовження терміну дії дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

Доповідач:

Олена ЯЦКІВ – в.о. директора департаменту, заступник директора департаменту міського господарства.

30.

Звіт про роботу служби у справах дітей за 2020 рік.

31.

Про виведення особи з числа дітей-сиріт зі складу прийомних дітей прийомної сім’ї.

32.

Про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

33.

Про надання та втрату статусу.

Доповідач:

Марія АРОКГАТІ – начальник служби  у справах дітей.

Питання в порядку контролю:

Про виконання доручення міського голови № 3, даного на засіданні виконкому 27.01.2021 року

Інформують:

Юрій СТАНКО  –  начальник управління муніципальної варти.

Олександр ЧЕПКИЙ – начальник відділу землекористування.

Наталія МУХОМЕДЬЯНОВА – начальник управління освіти

Керуючий справами виконкому                                                     Ігор ФАРТУШОК