План проведення засідання виконкому на 27 вересня 2017 року

заступник міського голови Гомонай Василь Васильович

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1. Про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 роки.
2. Про Програму підготовки до продажу земельних ділянок на 2018-2020 роки
3. Про переведення житлового приміщення у нежитлове.
4. Про запровадження двостороннього руху.
5. Про надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
6. Про влаштування додаткового сектора на кладовищі «Барвінок».
7. Про переоформлення, відмову в переоформленні гаражів.
  Доповідач: Бабидорич Володимир Іванович –  директор департаменту міського   господарства.
8. Про Програму матеріально-технічного забезпечення Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції.
  Доповідач: Марценишин Юрій Ігорович ––начальник Управління патрульної поліції у містах Ужгороді та Мукачеві Департаменту патрульної поліції.
9. Про Програму розвитку транскордонного співробітництва та підтримки імплементації проектів міжнародної технічної допомоги в м. Ужгород на 2018-2022 роки.
  Доповідач: Тарахонич Вікторія Юріївна ––начальник відділу міжнародних грантових програм та інновацій.
10. Про Програму енергозбереження та енергоефективності міста Ужгород на 2018-2022 роки.
11. Про Програму розвитку туризму та формування позитивного інвестиційного іміджу м. Ужгород на 20018-2022 роки.
12. Про встановлення нічного режиму роботу.
13. Про розміщення та відмову у погодженні розміщення пересувного обладнання для здійснення підприємницької діяльності.
  Доповідач: Травіна Ольга Валеріївна –начальник управління  економіки та стратегічного планування.
14. Про зміну реєстрації місця проживання недієздатної особи.
  Доповідач: Біксей Андрій Борисович –начальник управління праці та соціального захисту населення.
15. Про погодження влаштування провулку.
16. Про поштові адреси.
  Доповідач: Боршовський Олег Ігорович –начальник управління містобудування та архітектури.
17. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження та набуття майна.
  Доповідач: Арокгаті Марія Юріївна – начальник служби у справах дітей.
18. Про зміни та доповнення до переліку адміністративних послуг.
  Доповідач: Павлув Жанна Вікторівна – начальник центру адміністративних послуг
Інформація в порядку контролю:
19. Інформація про хід виконання рішення виконкому 03.05.2016 року № 127 «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків влітку 2017 року».
  Доповідач: Василиндра Ольга Михайлівна –начальник управління у справах культури, спорту, сім՚ї та молоді
20. Інформація про хід виконання рішень виконкому «Про надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою»
  Бабидорич Володимир Іванович –  директор департаменту міського   господарства.

Керуючий справами виконкому                                                   О. Макара