ОГОЛОШЕННЯ про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації: «Внесення змін в детальний план території біля центральної міської клінічної лікарні, обмеженої вулицями Олександра Грибоєдова, Університетською, Василя Докучаєва» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Опубліковано: Квітень 11, 2024

Управління містобудування та архітектури повідомляє про початок процедури громадського обговорення містобудівної документації: «Внесення змін в детальний план території біля центральної міської клінічної лікарні, обмеженої вулицями Олександра Грибоєдова, Університетською, Василя Докучаєва» та звіту про стратегічну екологічну оцінку .

Підстава розроблення проєкту містобудівної документації: рішення Ужгородської міської ради від 12.12.2023 № 159, із змістом можна ознайомитись за посиланням download_file (rada-uzhgorod.gov.ua)

Мета розробки містобудівної документації –

• уточнення червоних, жовтих, блакитних, зелених ліній та ліній регулювання забудови, меж зон охорони пам’яток культурної спадщини;
  • забезпечення комплексності забудови території;
  • уточнення меж всіх обмежень у використанні земель згідно із законодавством, державними будівельними нормами, санітарно-гігієнічними нормами, спеціальною документацією;
  • визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок;
  • обґрунтування потреб у формуванні нових земельних ділянок, формування земельних ділянок та визначення їх цільового призначення, відображення існуючих земельних ділянок та їх функціонального використання;

Замовник містобудівної документації – Ужгородська міська рада в особі управління містобудування та архітектури.

Розробник проекту містобудівної документації – ПП «АРХНОВО».

Для подання пропозицій та зауважень, а також для ознайомлення з матеріалами проєкту містобудівної документації звертатись в управління містобудування ра архітектури за адресою:   м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, тел.: 61-61-44 або на e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Також інформуємо, що проєкт містобудівної документації опубліковано в розділі «Проєкти ДПТ місто Ужгород» за посиланням https://rada-uzhgorod.gov.ua/arhitektura-mistobudivna-dokumentatsiya#hae89wi0dkf

Термін подачі зауважень щодо врахування інтересів громадськості встановлено 30 днів з 11.04.2024 до 11.05.2024 року включно.

Громадські слухання та обговорення проєкту містобудівної документації відбудуться 01.05.2024 в приміщенні Ужгородської міської ради за адресою: м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб. 105 о 15.00 годині.»

Схема розташування території у планувальній структурі генерального плану м. Ужгорода та схема розташування території у планувальній структурі

План існуючого використання території суміщений із опорним планом та схемою планувальних обмежень

Проектний план суміщений і планом червоних ліній та схемою планувальних обмежень

Схема функціонального зонування території з відповідними характеристиками мІстобудівних умов та обмежень

Схема організації руху транспорту і пішоходів

Схема інженерної підготовки території та вертикального планування

Схема інженерних мереж, споруд і використання підземного простору

План червоних ліній

Внесення змін до детального плану території

Звіт про СЕО

Начальник управління,

головний архітектор                                                     Олег БОРШОВСЬКИЙ

ПРИМІТКА: На оновлений сайт Ужгородської міської ради перенесені всі технічні параметри документів, які були опубліковані на старій версії сайту до 01.04.2016 року (дата запуску оновленого сайту), а саме: назва документу, файл електронної версії документу, дата публікації документу.