Адреса: пл. Шандора Петефі, 24, каб. 8

Тел.: (0312)61-29-79

E-mail: umupszn@rada-uzhgorod.gov.ua

Графік роботи:

Пн.-Чт. - 8.30-17.30 (обідня перерва 12.30-13.00)

Пт.- 8.30-14.30 (без обідньої перерви)

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Директор
департаменту
Біксей Андрій Борисович 612979 Пл.Ш. Петефі, 24Кабінет №8 Понеділок-четвер
10.00-13.00
14.00-17.00
Заступник
директора
департамету
 Франчук Іванна Зіновіївна 612514 Пл.Ш. Петефі, 24Кабінет №89 Понеділок-четвер
10.00-13.00
14.00-17.00
Головний спеціаліст по роботі зі зверненнями Палінкаш Леся Петрівна  612979 Пл.Ш. Петефі, 24Кабінет №87

Понеділок-четвер
8.30-13.00
13.30-17.30

П’ятниця
8.30-14.30

Юридичний відділ

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету
Начальник відділу Трускавецька Діана Ігорівна    
Головний спеціаліст Аділова Світлана Ярославівна    


Сектор інформаційних технологій

Завідувач сектору Топорницька Іванна Миколаївна    Пл.Ш. Петефі, 24каб №17 (корпус Б) Понеділок-четвер
10.00-13.00
14.00-18.00П’ятниця
10.00-15.00
Провідний спеціаліст Шкаровецький Віталій Юрійович

Відділ прийому і видачі документів “Єдине вікно”

Начальник відділу Сливка Марина Вікторівна  630104 Пл.Ш. Петефі, 24Кабінет №1-4 Понеділок-четвер
9.00-16.00П’ятниця
9.00-15.00
Головний спеціаліст Сов’як Мар’яна  Михайлівна
 Головний спеціаліст  Гараз Євгенія Яківна
 Головний спеціаліст  Готра Лариса  Олександрівна    32200
 Головний спеціаліст Маркович Ганна Іванівна
 Головний спеціаліст Федяєва Олена Олексіївна

Відділ сім’ї, гендерної політики та соціально трудових відносин

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Начальник відділу Котик Ірина Михайлівна   пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №40

(корпус Б)

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-16.00

П’ятниця

9.00-15.00

Головний спеціаліст Адамовська Алла Іванівна
Головний спеціаліст Власик Дмитро Вікторович
Головний спеціаліст  

Відділ контролю за призначенням та виплатою пенсій

 Посада  П.І.Б.  Контакти  Адреса/№Кабінету  Час прийому
Начальник відділу Фревлик Люба Миколаївна 61-35-09 пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №34

(корпус Б)

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-16.00

П’ятниця

9.00-15.00

Заступник начальника відділу Переста Валентина Федорівна
Головний спеціаліст Мухомед’янова Катерина Степанівна

 Сектор соціальних інспекторів

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Завідувач сектору, головний державний соціальний інспектор Гешур Світлана Янівна 61-52-03 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №39

(корпус Б)

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-18.00

П’ятниця

10.00-15.00

Державний соціальний інспектор Кінтрат Неллі Олексіївна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Начальник відділу, головний бухгалтер Груба Світлана Михайлівна 61-25-47 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №13-14

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-18.00

П’ятниця

10.00-15.00

Заступник начальника відділу, заступник головного бухгалтера Ходанич Марта  Юріївна
Головний спеціаліст Касинець Ірина Володимирівна
Провідний спеціаліст Селеш Мар’яна Йосипівна
Провідний спеціаліст Кальницька Людмила Іванівна

Управління пільг, гарантій та компенсацій

 Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Начальник управління   61-40-38 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №37-38

(корпус Б)

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-16.00

П’ятниця

10.00-15.00

Відділ у справах осіб з інвалідністю та ветеранів

 Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Заступник начальника управління, начальник відділу Пфайфер Вікторія Валеріївна 63-01-03 пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №12

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-16.00

Головний спеціаліст Остап’юк   Любов Андріївна
Головний спеціаліст Попдякуник Валентина Іванівна
Головний спеціаліст Завадяк Анастасія Михайлівна
Головний спеціаліст-бухгалтер Рожкова Ганна Михайлівна 61-40-38 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №37-38

(корпус Б)

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій

 Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Начальник відділу Беспечна Світлана Давидівна 61-43-99 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №11

(корпус Б)

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-16.00

П’ятниця

10.00-15.00

Головний спеціаліст Печунка Ганна Василівна
Провідний спеціаліст Васько Діана Миколаївна
Провідний спеціаліст Варга Марта Василівна

 Управління соціальних допомог

 

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Заступник директора департаменту, начальник управління Горват Мирослав Васильович 61-53-77 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №5

 

Відділ адресних соціальних допомог

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Начальник відділу Попдякуник Тетяна Петрівна 61-53-77 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №5

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-16.00

П’ятниця

10.00-15.00

Головний спеціаліст Цапліна Ірина Богданівна
Провідний спеціаліст Луньова Галина Вікторівна
Головний спеціаліст Миголинець Марина Сергіївна

Відділ субсидій

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Заступник начальника управління, начальник відділу Петрова Мирослава Василівна 61-24-49 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №31-33

(корпус Б)

 

Понеділок-четвер

9.00-16.00

П’ятниця

9.00-15.00

Заступник начальника відділу Гарник Світлана Олександрівна
Головний спеціаліст Коваль Вікторія Вікторівна
Головний спеціаліст Гецко Діана Наумівна
Головний спеціаліст Калабішка Катерина Олександрівна
Головний спеціаліст Повханич Мар’яна Василівна
Провідний спеціаліст Левкулич Вікторія Петрівна

Відділ оформлення і виготовлення виплатних документів

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Начальник відділу Герасімова Оксана Вікторівна 61-53-75 Пл.Ш. Петефі, 24

Кабінет №5

Понеділок-четвер

10.00-13.00

14.00-16.00

П’ятниця

10.00-14.30

Головний спеціаліст Мацко  Зеновія Іванівна
Головний спеціаліст Куприч Ольга Петрівна
Головний спеціаліст Панулін-Гаджега Мар’яна Володимирівна
Головний спеціаліст Ердик Вікторія Ласлівна
Головний спеціаліст Береш Арпад Андрійович

 Господарська частина

Посада П.І.Б. Контакти Адреса/№Кабінету Час прийому
Завідувач гоподарством Віщур Володимир Васильович      
Водій Хричев Володимир Володимирович
Прибиральниця Ковач Ганна Василівна
Прибиральниця Попович Ганна Юріївна

 

Біксей Андрій Борисович

Биксей2   

    Вищу освіту здобув у Закарпатському державному університеті.

   Трудову діяльність в Ужгородській міській раді розпочав у 2007 році. Працював на посадах провідного спеціаліста відділу соцдопомог, начальника відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг, гарантій та компенсацій, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення.

   З листопада 2015 року – на посаді директора департаменту праці та соціального захисту населення.

Інформація про вакансії Ужгородського міського терцентру

станом на 31.07.2019 року

 

1. Сестра медична – 1 одиниця.

Завдання та обов’язки:

  • здійснювати професійну діяльність під керівництвом лікаря;
  • застосовувати лікарські засоби для зовнішнього, ентерального і парантерального введення в організм пацієнта;
  • виконувати санітарну обробку хворого, готувати і застосовувати дезінфекційні розчини;

Кваліфікаційні вимоги:

Неповна вища освіта, або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки «Медицина» спеціальністю «Сестринська справа».

 2. Сестра медична з дієтичного харчування – 0,5 ставки.

Завдання та обов’язки:

  • складати меню-розкладку та оформляти технологічні картки страв;
  • здійснювати контроль за приготуванням їжі;
  • вести медичну документацію;

Кваліфікаційні вимоги:

         Неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки «Медицина» спеціальністю «Сестринська справа», спеціалізація за фахом «Дієтотерапія»

 3. Молодша медична сестра з догляду за хворими – 2 одиниці.

Завдання та обов’язки:

  • забезпечувати чистоту та охайність хворих (підопічних);
  • проводити догляд за шкірою хворих (підопічних), допомагати медичній сестрі в оброблені пролежнів, вчасно змінювати памперси, підрізати нігті;
  • годувати тяжкохворих.

 4. Молодша медична сестра (санітарка-ванниця) – 1 одиниця.

Завдання та обов’язки:

  • проводити банні дні згідно графіку, допомагати підопічним при прийнятті ванни;
  • забезпечувати порядок і чистоту в кімнатах, санвузлах та інших приміщеннях відділення;
  • своєчасно подавати, прибирати та мити судна та крісла-туалети, правильно дезінфікувати та обробляти їх;
  • допомагати медичній сестрі в оброблені пролежнів.

5. Фахівець із соціальної роботи ІІ категорії – 1 одиниця.

Завдання та обов’язки:

  • керувати роботою соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома;
  • організовувати виявлення громадян, які потребують соціального обслуговування на умовах допомоги вдома;
  • реєструвати та вести облік осіб, які мешкають у зоні соціального обслуговування;
  • вести первинну документацію з організації соціального обслуговування та допомоги, обліку та звітності;
  • правила експлуатації комп’ютерної, обчислювальної та організаційної техніки.

Кваліфікаційні вимоги:

     Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації, для спеціаліста – без вимог до стажу роботи; для бакалавра – стаж роботи за спеціальністю на посаді фахівця – не менше 2-х років.